Home Authors Posts by shefi

shefi

6462 POSTS 0 COMMENTS

Martohet deputetja e VV-së, Adelina Grainca

Deputetja e VV-së, Adelina Grainca i ka dhënë fund beqarisë me një ceremoni martesore. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me Erblin Maliqi, shkruan Indeksonline. Në disa video...

Ndodh edhe kjo në Prishtinë: Policia e dënon me 450 euro...

Pjesëtarë të Policisë së Kosovës i kanë shqiptuar një gjobë një mërgimtari në Prishtinë vetëm pse ai është puthur me të dashurën e tij. Rasti...

Kush janë dy shqiptarët që arritën të vjedhin 62 milionë euro

Dy emigrantët shqiptarë Jetmir Buçpapa dhe Ermir Hysenaj, janë ‘truri’ i vjedhjes së shekullit në Angli. Vjedhja e 53 milionë paundëve apo e mbi...

Për 3 muaj nipi mban të mbyllur në bodrum tezen e...

Një tjetër rast ka tronditur opinionin publik grek. Këtë herë në Janinë, një 69-vjeçare u gjet e vdekur brenda një bodrumi në shtëpinë e...

U raportua se do ta shkarkojë Donika Gërvallën, flet Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mohuar raportimin e ditëve të fundit shkarkimin e mundshëm të Ministres së Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla. Kurti gjatë...

200 hektarë përfshihen nga zjarri, flakët po përhapen me shpejtësi në...

Fshati Studençan dhe fshati Tërnje në Suharekë janë kapluar nga zjarri gjatë pasditës të së dielës. Zëdhënësi i policisë për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi...

13 vjeçarja tregon se shokët e shkollës e tallnin kur e...

Cerys Davies, 16 vjeçare, u diagnostikua me kancer të kockave kur ishte 13 vjeçare dhe u trondit kur pa se si miqtë e saj...

Çudit Ramiz Lladrovci: E kom nxanë lepurin me kerr të kijeve

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci vazhdon të tregojë histori personale nga jeta e tij. Së fundmi, ai ka treguar edhe një ngjarje të çuditshme dhe...

Arrestohet i dyshuari në Prizren, i vodhi pesë euro në një...

I dyshuari D.G. është arrestuar, pasi akuzohet se ka grabitur para në vlerë të pesë eurove në një qendër tregtare në Prizren, të shtunën...

I riu që vdiq nga aksidenti në Istog është nipi i...

I riu nga Istogu, Dolind Bujupaj ka vdekur pas një aksidenti që kishte ndodhur javën e kaluar në Istog. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i...
20,798FansLike
2,508FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS