Home Uncategorized Isa Mustafa bëhet përsëri gjysh, vjen në jetë nipi i tij i...

Isa Mustafa bëhet përsëri gjysh, vjen në jetë nipi i tij i dytë

60
0

Isa Mustafa është bërë përsëri gjysh.

Është djali i tij Besniku ai që ka dhënë lajmit se sot është bërë baba për herë të dytë.

“Diell Mustafa 25.06.2021”, ka njoftuar Besniku.

Ndryshe, çifti Besniku dhe Edita janë prindër edhe të një djali tjetër, të cilin e quajn Alp.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here