Home Uncategorized Martohet Fjolla Krasniqi, duket perfekt me fustan të bardhë

Martohet Fjolla Krasniqi, duket perfekt me fustan të bardhë

65
0

Pak ditë më parë revista “Kosovarja” bëritë ditur se këngëtarja Fjolla Krasniqi tashmë e ka gjetur gjysmën tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, u fejua vetëm oak kohë më parë dhe tani është martuar.

Fjolla, ka zgjedhur që dasma të jetë private dhe ajo të duket thjeshtë, por shumë bukur.

Siç mund të shihet, ajo po shkëqen në këtë fustan të bardhë të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Urime!LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here