Home Uncategorized Nasim Haradinaj sot feston ditëlindjen në Hagë, kështu e urojnë nga distanca...

Nasim Haradinaj sot feston ditëlindjen në Hagë, kështu e urojnë nga distanca familjarët

82
0

Nënkryetari i OVL UÇK-së, Nasim Haradinaj sot feston ditëlindjen e tij.

Por, kësaj radhe ai feston më ndryshe se herave të tjera pasi gjendet në qendrën e paraburgimit në Hagë, bashkë me kryetarin e kësaj organizate, Hysni Gucati dhe disa bashkëluftëtar tjerë.

Ditëlindjen Haradinajt ia uruan familjarë e miq të tij nga distanca, duke i uruar shëndet.

Urimet më të përzemërta i mori nga vajza dhe gruaja e tij, Ariana dhe Gjejlone Haradinaj.

“Urime ditlindja heroi im , Te dua pa kufi ”, ka shkruar Ariana duke ia bashkangjitur postimit edhe dy fotografi me babanë e saj.

“Urime ditëlindja edhe shume vite !!! Me të gjitha të mirat e botës!!! “, ka shkruar gruaja e tij, Gjejlone Haradinaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here