Home Uncategorized Djali i Remzie Osmanit ia ngulë sytë nuses në gjoks

Djali i Remzie Osmanit ia ngulë sytë nuses në gjoks

73
0

Hami dhe Gëzimja lirshëm mund të themi se janë çifti që bëjnë bujë me të postuar një imazh.

Kjo për arsye se janë shumë të ndjekur, të pëlqyer por edhe për shkak që respektit që ka publiku ndaj këngëtares Remzie Osmanit, shkruan “Kosovarja”.

Tanimë çifti bukurosh janë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Ema, ndaj të cilës po tregojnë dashuri dhe kujdes të veçantë gjatë tërë kohës.

Ditë më parë ata shkrepën një foto familjare, të tre u dukën bukur, por vëmendja ra tek veprimi i sikletshëm i Hamit i cili ia nguli sytë mu në gjoks Gëzimes.

Nuk dihet në i qëllimshëm ose jo./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here