Home Uncategorized Mozzik flet hapur: Unë dhe familja ime besojmë në PDK-në, të mirat...

Mozzik flet hapur: Unë dhe familja ime besojmë në PDK-në, të mirat mos ia humbni askujt!

91
0

Reperi i njohur Mozzik ka bërë me dije se tashmë ka zgjedhur se kë do të votojë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Unë familja ime, shoqëria ngushtë, rrethi im besojmë në PDK-në. Besojmë në njerëz që marrin përgjegjësi e nuk frigohen. Njerëz që e dashtën e vazhdojnë ta dojnë Koosvën! E kanë tregu veten, të mirat mos ia humbni askujt”, ka shkruar Mozzik, transmeton IndeksOnline.

Kujtojmë faktin se jo rrallë herë, Mozzik ka treguar që është një simpatizantë i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK)./IndeksOnline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here