Home Uncategorized Vjosa Osmani vendos,në këtë datë mbahen zgjedhjet

Vjosa Osmani vendos,në këtë datë mbahen zgjedhjet

80
0

Zgjedhjet e jashtëzakonshme do të mbahen zyrtarisht më 14 shkurt.

Lajmin për klankosova,tv e ka konfirmuar këshilltari për media i Presidencës, Bekim Kupina.

“Me dekret u shpërnda Kuvendi dhe u caktua 14 shkurti datë për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme”, ka thënë Kupina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here