Home Uncategorized Shpërthim tek “Village” në Ferizaj

Shpërthim tek “Village” në Ferizaj

118
0

Në një restorant në lagjen “The village” në Ferizaj, pak më parë ka ndodhur një shpërthim i një bombole gazi, si pasojë e këtij shpërthimi ka persona të lënduar.

Lajmin e ka konfirmuar Major Qazim Reka, por i njëjti nuk ka dhënë më tepër informacione se kaq.

Ai tha se për numrin e të lënduarve dhe detaje të tjera do të dalin me detaje më vonë.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here