Home Uncategorized Momenti i tmerrshëm i shpërthimit në Ferizaj

Momenti i tmerrshëm i shpërthimit në Ferizaj

112
0

Në këtë video shihet momenti i shpërthimit të bombolës së gazit në Ferizaj, nga pamjet që ka publikuar televizioni Kanal 10, shihen pamje të tmerrshme të momentit të shpërthimit.

IndeksOnline, ju sjellë foto se si është dukur lokali “Steak House”, para shpërthimit dhe si duket pas shpërthimit.

Kujtojmë se nga ky shpërthim 42 dy persona janë lënduar.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here