Home Uncategorized ‘Ushtarja’ 19-vjeçare nga Izraeli zgjidhet “fytyra më e bukur e 2020″

‘Ushtarja’ 19-vjeçare nga Izraeli zgjidhet “fytyra më e bukur e 2020″

277
0

Modelja izraelit nëntëmbëdhjetë vjeçare Yael Shelbia është vlerësuar në vendin e parë në listën vjetore të TC Candler “100 Fytyrat më të Bukura të Vitit 2020”.

“Ndryshe nga shumica e renditjeve të tjera vjetore të bukurisë,” tha TC Candler, “Lista nuk është një konkurs popullariteti dhe padyshim që nuk është specifik për vendin. Nuk ka të bëjë me trupin më seksi apo të famshmin më të famshëm. Përkundrazi, lista përpiqet të informojë dhe zgjerojë opinionin publik në vend që ta reflektojë atë. Do të gjeni super yje dhe yje të rinj, ndjesi globale dhe të panjohura relative ”.

Shelbia, e cila aktualisht po bën shërbimin e saj të detyrueshëm ushtarak në Forcën Ajrore të Izraelit, është shfaqur në fushatat për kompaninë izraelite të veshjeve Renuar dhe linjën e KKË Beauty të Kim Kardashian KKË.

Ajo është ngjitur në renditjen e listës në vitet e fundit, duke u renditur e 14-ta në 2017, e 3-të në 2018 dhe e dyta vitin e kaluar, para se të zinte vendin e parë këtë herë.

Duke folur për lajmet e Channel 12 të martën nga Los Angeles, Shelbia tha se ishte e befasuar kur mori kurorën.

“Unë kurrë nuk kam qenë e para në asgjë. Kjo është shumë bukur”, tha ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here