Home Uncategorized Sot bëhet varrimi i Nazlije Sherifit

Sot bëhet varrimi i Nazlije Sherifit

107
0

19 vjeçarja Nazlije Sherifi ishte diagnostifikuar me një sëmundje të rëndë, kësisoj i duhet transplanti i veshkës.

Por dita ditës gjendja e saj shëndetësore veçse u keqësua. Kësisoj e njëjta nuk arriti t’u bëjë ballë problemeve shëndetësore dhe gjatë ditës së djeshme ndërroi jetë.

Familjarët e Nazlijes kanë njoftuar se varrimi i 19 vjeçare do të sot në ora 14:00.

Ndryshe për t’i dhuruar veshkën vullnetarë ishte i riu nga Deçani, Valmir Aliçkaj i cili dje u shpreh shumë i dëshpëruar me ndarjen nga jeta të Nazlijes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here