Home Uncategorized Ndërron jetë në moshën 65-vjeçare aktorja e famshme

Ndërron jetë në moshën 65-vjeçare aktorja e famshme

108
0

Aktorja e serisë “That ’70s Show” ka ndërruar jetë.

Tanya Roberts është parë natën e Krishtlindjeve por në gjendje jo edhe të mirë.

Sipas TMZ ajo kishte dalë në shëtitje me qenin e saj dhe më pas ishte dërguar në spitalin “Cedar-Sinai” në Los Angeles, ku ka vdekur të dielën më 3 janar.

Shkaktari i vdekjes së aktores ende nuk është zbuluar, sipas mediave të huaja aktorja nuk ka qenë e infektuar me koronavirus ajo se çka dihet është se ka ndërruar jetë në moshën 65 vjeçare.

Ndryshe, aktorja e ndjerë ka një karrierë të gjatë sa i përket aktrimit shquhej për rolet në filma të tillë si: “Beastmaster”, “Sheena”, “Night’s Eyes” dhe “Almost Pregnant”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here