Home Uncategorized Bajqinovci: Mërgata e Ferizajt është e vendosur për 56%

Bajqinovci: Mërgata e Ferizajt është e vendosur për 56%

84
0

Deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci gjatë ditës së sotme ka qëndruar në qytetin e Ferizajt.

Ai ka biseduar me disa mërgimtarë që ka takuar dhe në postimin e tij ka shkruar se Mërgata e Ferizajt është e vendosur për 56%.

Postimi i plotë:

Mërgata e Ferizajt është e vendosur për 56%.

Falenderojë të gjithë mërgimtarët ferizajas për mbështetjen e parezervë që po na e japin për ndryshimin në të mirë të vendit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here