Home Uncategorized Nëna nga Ferizaj lind fëmijën e parë për vitin 2021 në QKUK

Nëna nga Ferizaj lind fëmijën e parë për vitin 2021 në QKUK

101
0

Një nënë nga Ferizaj ka sjellë në jetë fëmijën e parë për vitin 2021 në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Nëna e moshës 40-vjeçare ka lindur një vajzë me peshë 3400 gramë dhe gjatësi 52 cm, raporton Gazeta Shneta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here