Home Uncategorized Dalin fotot – Këto janë dy motrat që u ekzekutuan nga 59-vjeçari...

Dalin fotot – Këto janë dy motrat që u ekzekutuan nga 59-vjeçari në ‘Astir’

120
0

Detaje të reja vijnë nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur sot në Tiranë.

Kjo është Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, motrat që u ekzekutuan ditën e sotme nga 59-vjeçari Përparim Tela.

Kristina kishte një lidhje me 59-vjeçarin dhe dyshohet se një konflik mes tyre ka çuar në këtë fund tragjik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here