Home Uncategorized Ambasada e Kosovës në Itali vjen me një njoftim të rëndësishëm për...

Ambasada e Kosovës në Itali vjen me një njoftim të rëndësishëm për kosovarët

109
0

Ambasada e Kosovës, në Itali, para pak çastesh ka dalë me një njoftim të rëndësishëm.

Në njoftim thuhet se me rastin e festave të fundvitit, Ambasada e Republikës së Kosovës, në Romë, do të jetë e mbyllur më 1, 4, 6 dhe 7 janar të viti 2021, shkruan IndeksOnline

Pra, nga kjo kohë, Ambasada… nuk mund të kryejë shërbime për qytetarët tanë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here