Home Uncategorized E dhimbshme: Ky është koloneli i FSK-së që vrau veten sonte ne...

E dhimbshme: Ky është koloneli i FSK-së që vrau veten sonte ne parkun e lagjes Arberia ne Prishtinë

144
0

Një vetëvrasje ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen ‘Arbëria’ në Prishtinë.Viktima në fjalë dyshohet të ketë dalë nga shtëpia dhe më pas të ketë shtënë në drejtim të vetes me të arritur saktësisht tek ‘Parku i Arbërisë’.

Viktima është pjesëtarë i FSK-së dhe se i njëjti ka ndërruar jetë pasi nuk arriti t’iu bëjë ballë plagëve të marra.

Me të marrë informatën në vendin e ngjarjes kanë arritur zyrtarët policorë si dhe nga emergjenca, të cilët edhe po vazhdojnë te merren me rastin. lajmi.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here