Home Uncategorized Publikohet fotoja e parë e djalit të Shkurte Gashit

Publikohet fotoja e parë e djalit të Shkurte Gashit

130
0

Para pak ditësh, Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj emri i të cilit është Albert Limani, u bënë prindër të një djali i cili quhet Mal.

Më poshtë mund të shihni fotografinë e parë të foshnjës që bëri nënë artisten.

Ajo e mbajti të fshehur shtatzëninë nga mediat./Prive.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here