Home Uncategorized E dhimbshme: Dy të rinj nga Bujanoci që humbën në aksident trafiku

E dhimbshme: Dy të rinj nga Bujanoci që humbën në aksident trafiku

87
0

Pas një aksident të rëndë trafiku, që ndodhi dje në rrugën Lluçan, afër fshatit Dobrosin të Bujanocit, janë lënduar 6 nxënës të shkollës së mesme, ku dy prej tyre kanë humbur jetën.

Ndërsa, katër të tjerë janë dërguar për trajtim në spitalin e Nishit.Të rinjtë që vdi qën i takojnë familjes Bilalli dhe Sabedini

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here