Home Uncategorized Ky është djali që vrau babain e tij me thikë në Prizren...

Ky është djali që vrau babain e tij me thikë në Prizren (Foto)

299
0

Një rast tragjik ka ndodhur në qytetin e Prizrenit ku rreth orës 13:55 një qytetar e ka njoftuar stacionin policor Prizren-Veri se ne lagjen Dardania, Rruga “Nazim Kokollari” është duke ndodhur një rast dhune në familje ku djali është duke i sulmuar prindërit

Patrulla policore ka arrit në vendngjarje dhe kanë arrestuar personin e dyshuar M. H rreth 30 vjeçar i cili e ka sulmuar prindin e tije me thikë. Si pasoje e plageve të marra viktima (prindi) përkatësisht babai rreth 50 vjeçar ka ndërruar jetë.

Burimet e redaksisë kanë siguruar foton e djalit dhe babait që janë përfshirë në këtë ngjarje./Gazetaere

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here