Home Uncategorized Fejohet Shpat Kasapi – foto nga ceremonia

Fejohet Shpat Kasapi – foto nga ceremonia

167
0

Data 24 dhjetor do të mbahet mend gjithmonë nga Shpati dhe dashuria e jetës së tij Selvija.

Dyshja simpatike prej muajsh zyrtarizuan lidhjen e tyre, e sot ata edhe u fejuan, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari shkupjan Shpati ka hedhë në facebook një imazh ku shihen duart e tij dhe të fejuarës meqë rast edhe i kanë ndërruar unazat.

Eh, po urime çiftit./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here