Home Uncategorized Syla tregon pse e quan diasporën ‘gërrnaçë’: I kam 3500 komente prej...

Syla tregon pse e quan diasporën ‘gërrnaçë’: I kam 3500 komente prej tyre t’u m’sha me nanë

141
0

Gazetari Valon Syla tregon se ka rreth 3500 komente nga njerëz të diasporës që ia shajnë nënën.

‘’I kam 3500 komente tuj më sha me nanë; Pse po më shajnë 3500 veta me nanë’’, thotë ai në një debat televiziv.

‘’Gërrnaci është një tip që jeton në diasprë e mendjen e ka në Kosovë. Është në nëj vakum, ku shihen më së shumti në rrjete sociale si lincues e komentues të vraxhdë dhe fjalë e parë e kanë që të shajnë me nanë’’PERISKOPI/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here