Home Uncategorized Cima e nxjerr nga vetja Shyhrete Behlulin

Cima e nxjerr nga vetja Shyhrete Behlulin

232
0

Rasim Thaçi-Cima, është humoristi legjendar që prej një jetë i bënë njerëzit të qeshin dhe të ndihen mirë, shkruan “Kosovarja”.

Cima, është në të 70-tat dhe ende shumë vital e me humor të mprehtë, madje i angazhuar në profesionin e tij.

Humoristi ka shumë vite në skenë dhe natyrisht që ruan miqësi të mirë me pjesën më të madhe të estrades, me të cilët ka mbajtur koncerte të shumta.

Cima dhe Shyhrete Behluli së fundi kanë xhiruar bashkë për një program festiv.

Aq shumë ka qeshur Shyhrete Behluli, sa duket që pak ka dalë edhe jashtë vetës, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here