Home Uncategorized A do të jetë Osmani pjesë e LVV-së në zgjedhjet e jashtëzakonshme?...

A do të jetë Osmani pjesë e LVV-së në zgjedhjet e jashtëzakonshme? Flet Kurti

97
0

Ka përfunduar takimi në mes të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit.

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, ka përfunduar takimin me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, rreth zgjedhjeve të jashtëzakonshme parlamentare.

Pas këtij takimi, është deklaruar Albin Kurti, raporton lajmi.net.

Kurti është pyetur nëse Vjosa Osmani do të jetë në listën e Lëvizjes Vetëvendosje mirëpo, i pari i LVV-së, ka thënë se nuk kanë diskutuar për këtë në takimin një orësh që pati me Osmanin.

“Unë sot kam pasur takim me ushtruesen e detyrës së presidentes së Republikës së Kosovës dhe nuk kemi diskutuar për çështje politike elektorale”, deklaroi Kurti. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here