Home Uncategorized Më e bukura e Gjermanisë shpallet një kosovare

Më e bukura e Gjermanisë shpallet një kosovare

122
0

Miss Grand Germany është një ndër tri garat më të rëndësishme të bukurisë botërore dhe këtë vit e ka fituar bukuroshja me origjinë nga Kosova, Arlinda Prenaj.

Ajo është shpallur më e bukura e Gjermanisë, ndërsa në vitin 2019 ishte shpallur Miss Grand Kosovo.

Arlinda do të përfaqësojë Gjermaninë në gara tradicionale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here