Home Uncategorized Donald Trump i uron festat e fundvitit Vjosa Osmanit

Donald Trump i uron festat e fundvitit Vjosa Osmanit

74
0

Presidenti i ShBA-ve, Donald Trump i ka dërguar një kartolinë u.d së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani për të ja uruar festat e fundivitit.

Osmani përmes një postimi në Tëitter e ka falënderuar Trumpin për urimin dhe i ka dërguar urime të gjithë amerikanëve duke i dëshiruar shëndet, prosperitet dhe Krishtlindje dhe fundvit të këndshëm.

“Faleminderit për urimin zotëri President, Donald Trump. Unë i dëshiroj të gjithë amerikanëve shëndet, prosperitet dhe Krishtlindje dhe Vit të Ri të këndshëm. Shpresoj që 2021 të jetë një pikë kthese pozitive në sfidat e përbashkëta me të cilat përballen shoqëritë tona”, ka shkruar Osmani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here