Home Uncategorized Pas 30 viteve, kështu duket shtëpia e “Home Alone”

Pas 30 viteve, kështu duket shtëpia e “Home Alone”

73
0

Janë publikuar fotografi të shtëpisë ku u xhirua “Home Alone”.

Krishtlindja mund të nënkuptojë gjeldeti, dhurata dhe pemë, por gjithashtu Keivn McCallister të “Home Alone”, që bërtet në shtëpinë e madhe të prindërve të tij, shkruan The Sun.

Filmi, të cilin shumë britanikë e shikojnë çdo sezon festiv, u bë 30 vjeç muajin e kaluar dhe shtëpia ku u xhirua po vazhdon të jetë ende.

Sidoqoftë, pallati gjeorgjian me shumë milionë dollarë duket më pak festiv, sesa që ishte në kohën kur u xhiruar filmi vite më parë.

Sigurisht, McCallisters super të pasur nuk jetojnë në të vërtetë atje ose ndoshta ata janë ende në Paris.

Por, pronarët e vërtetë të shtëpisë preferojnë qartë një pamje më moderne, duke përzgjedhur skemën festive të ngjyrave dhe duke i dhënë asaj një ndryshim të ndritshëm.

Shumë nga dhomat do të jenë akoma të njohura menjëherë për fansat, pasi vendet ku Kevin, i luajtur nga Macaulay Culkin – i cili tani është 40 vjeç, u “shkatërrua” nga hajdutët Harry dhe Marv.

Më poshtë mund të shihni përmes fotografive se si ka ndryshuar shtëpia e famshme e filmit “Home Alone” prej kohës kur u xhirua filmi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here