Home Uncategorized Diaspora po vjen, 56 fluturime drejt Kosovës vetëm sot

Diaspora po vjen, 56 fluturime drejt Kosovës vetëm sot

140
0

Diaspora e Kosovës nuk po pyesin për pandemi dhe po vijnë në vendlindje.

Përveç me vetura, shumë mërgimtarë ja kanë mësyrë edhe me aeroplanë drejt Kosovës, transmeton Indeksonline.

Indeksonline ka siguruar listën e fluturimeve sot në drejtim të Kosovës. Vetëm gjatë ditës së sotshme janë realizuar 56 fluturime drejt Kosovës.

Ardhja e diasporës në Kosovë do të jetë një infuzion ekonomik për vendin, sigurisht do t’i bëjnë më të bukura edhe festat e fundvitit./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here