Home Uncategorized Bajqinovci, thotë se Serbia vazhdimisht po i pengon mërgimtarët

Bajqinovci, thotë se Serbia vazhdimisht po i pengon mërgimtarët

93
0

Me ardhjen e bashkatdhetarëve për pushime në vendlindje, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Mefail Bajqinovci, i ka uruar mirëseardhje nga zemra mërgimtarëve tanë në vendlindjen e tyre për festat e fundvitit.

“Infuzioni i vërtetë ekonomik janë ata, ndërsa festave ju japin gjallëri dhe atmosferë gëzimi në familjet tona”, tha Bajqinovci

Sipas tij në anën tjetër Serbia vazhdimisht po i pengon mërgimtarët tanë, duke i bllokuar kufijtë me qëllim e pa arsye!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here