Home Uncategorized Ledri Vula për herë të parë zbulon portretin e vajzës

Ledri Vula për herë të parë zbulon portretin e vajzës

123
0

Ledri dhe Sara u bën prindër për herë të parë.

Dyshja u bën prindër të një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Poem Blue, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë shumë i afërt me ndjekësit e tij, Ledri publikoj një imazh ku zbuloj portretin e vogëlushes.

Poem Blu ishte mbishkrimi i imazhit në të cilin mori pëlqime e komente të shumta nga miq, familjar e fansa të tij.

Me jetë të gjatë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here