Home Uncategorized Dalin fotot/ Këta janë babë e bijë që humbën jetën në Prizren....

Dalin fotot/ Këta janë babë e bijë që humbën jetën në Prizren. 52-vjeçari ishte polic, dyshohet se ekzekutoi të bijën dhe…

154
0

Janë publikuar fotot e babë e bijë që u gjetën të ekzeku tuar me ar më z jarri një natë më parë në Prizren. Personat që shihni në foto janë pikërisht dy viktimat, polici që kishte 20 vite i angazhuar në këto struktura, me të bijën.

Mediat lokale shkruajnë se krimi i rëndë ka ndodhur në prani të të gjithë familjarëve të tjerë dhe se personi që ka lajmëruar policinë ka qenë djali i policit të ndjerë 52 vjeç dhe vëllai i viktimës tjetër, vajzës 21 vjeçe.

Ai ka dalë duke vrapuar nga banesa për të lajmëruar policinë për ngjarjen e ndodhur, rrethanat e të cilës janë ende mister.

Ngjarja e rëndë ndodhi një natë më parë në Prizren në lagjen “Edit Durham”. Personi me incialet S.M. nga Prizreni, 52 vjeç, dyshohet se pikërisht me arm ën e shërbimit ka vr.arë vaj zën e tij, 21 vjeçe, e më pas veten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here