Home Uncategorized Rasti tragjik në Prizren, dyshohet se babë e bijë janë vrarë nga...

Rasti tragjik në Prizren, dyshohet se babë e bijë janë vrarë nga arma e zjarrit

120
0

Dy trupa të pa jetë janë gjetur mbrëmjen e së martës në Prizren, të cilët dyshohet se janë vra.rë me armë zja rri.Sipas informacioneve të para, bëhet e ditur se dy viktimat kanë lidhje familjare, janë babë e bijë.

Lajmin e ka konfirmuar kryeprokurori i Prizrenit, Admir Shala.

“Jemi të njoftuar nga vendi i ngjarjes rreth orës 19:00, janë dy viktima që dyshohet se janë vr.arë nga arma e zjarrit, dyshohet se njëri nga ta është zyrtarë policor dhe se të dy kanë lidhje familjare, janë babë e bijë.

Të tjera detaje nuk dihen ende, por njësitet e policisë bashkë me prokurorin janë në vendin e ngjarjes për ta zbardhur rastin”, tha Shala./GazetaBlic

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here