Home Uncategorized Habit Loredana me deklaratën e fundit: Është vetëm një vjeçe, vajza ime...

Habit Loredana me deklaratën e fundit: Është vetëm një vjeçe, vajza ime kupton katër gjuhë

103
0

Loredana Zefi është emër shumë i suksesshëm në tregun e muzikës ndërkombë tare.Ajo, së fundi ka dhënë një intervistë për “Apple Music”, ku foli për shumë gjëra që kanë ndodhur në vitin 2019.

Teksa foli për vajzën, Loredana tha se pandemia ia mundësoi asaj që të kalonte më shumë kohë me të.

“Ajo me të vërtetë mund të flasë tani. Ajo tashmë mund të flasë me fjali të sakta. Kupton katër gjuhë, përfshirë anglishten, gjermanishten, shqipen dhe gjermanishten zvicerane. Ne flasim pak të përzier.

Ajo kupton plotësisht gjithçka”, dek laroire perja.“Kein Hunger” titull ohet projekti i saj i fundit në duet me UFO361, që është pjesë e albumit “Medusa”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here