Home Uncategorized Babai i Ledrit zgjedh torten më të mirë për mbesën

Babai i Ledrit zgjedh torten më të mirë për mbesën

173
0

Ledri dhe Sara dje janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë ndjesi të veçantë e gjithë familja Vula po e shprehin në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Është babai i Ledrit, i cili në rrjetin social Facebook kanë ndarë një imazh duke shkruar emocionet e para për mbesën.

Përveç kësaj, ai ka zgjedhur një model të veçantë të ëmbëlsirës, duke pranuar urime të shumta nga miqtë dhe familjarët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here