Home Uncategorized Reperi shqiptar në pritje për tu bërë baba

Reperi shqiptar në pritje për tu bërë baba

101
0

Duket se reperi shqiptar, Don Phenom dhe partnerja e tij po bëhen prindër për herë të parë. .

Lajmin e ka konfirmuar vetë partnerja e reperit, Anxhi Dema, përmes një fotografie të publikuar në “Instagram”.

Përmes një imazhi ajo ka shfaqur barkun e rrumbullakosur në Instagram, duke treguar se është në pritje të ëmbël të një bebushi.

“Shtatzëninë tjetër dua të jem babai. E lodhur”, tha ajo duke treguar gjithashtu se fëmija pritet të vijë në jetë në vitin 2021.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here