Home Uncategorized Çfarë po festohet sot në familjen e Behgjet Pacollit?

Çfarë po festohet sot në familjen e Behgjet Pacollit?

113
0

Behgjet Pacolli është politikan i njohur kosovar i cili është mjaftë i suksesshëm.

Por, përveç anës profesionale, ai është edhe bashkëshort e baba shumë i përkushtuar ndaj familjes së tij, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë ditë dhjetori, sot feston ditëlindjen djali i tij Armani i cili mbushi plotë 8 vite jetë.

Duke publikuar një imazh bashkë me të, ai shkroi: Sot, djali ynë i vogël Armani mbushi 8 vjeç.
Ne, pjesa tjetër e familjes, lutemi për mirëqenien e tij, shëndetin e tij, të jetoi gjatë dhe i lumtur.
Lutjet tona u drejtohen po ashtu të gjithë atyre fëmijëve që sot kanë ditëlindjen si dhe të gjithë fëmijëve në botë!”.

Shumë urime!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here