Home Uncategorized Gjithmonë të kuruar deri në detaje por ja si duken VIPAT shqiptar...

Gjithmonë të kuruar deri në detaje por ja si duken VIPAT shqiptar në fotografinë e pasaportes

195
0

Për shumë prej nesh foto e pasaportës është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë. Kjo pasi aty nuk ka filtra, nuk ka fotoshop dhe nuk mund të shkrepësh 100 herë deri sa të dalë një më e sakta…

Ndonëse disa prej nesh mundohen të mos i tregojnë fotot në dokumentet e identifikimit, ka edhe nga ata që aty kanë “shkëlqyer”..

Disa kohe më parë Loredana publikoi foton e saj të pasaportës dhe ndonëse shumë thanë që kishte përdorur në të programe, modelja dukej shumë bukur.

Po ashtu edhe Lori Hoxha na ka treguar foton në pasaportën e saj, ndonëse me filtra Snapchat-i.

Në listën e mëposhtme me disa nga VIP-at shqiptarë të cilët na kanë zbuluar fotot e tyre të pashaportës. Që nga Dafina Zeqiri, tek Getoari dhe Bes Kallaku, ja si kanë pozuar për fotot e pasaportave këta VIP-a.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here