Home Uncategorized Ankohet kosovari në Mitrovicë, gruaja i është larguar nga shtëpia dhe nuk...

Ankohet kosovari në Mitrovicë, gruaja i është larguar nga shtëpia dhe nuk di gjë për fatin e saj

89
0

Në stacionin e Policisë së Kosovës në Mitrovicën e Jugut gjatë ditës së djeshme ka ardhur një ankesë nga një kosovar se i është zhdukur bashkëshortja e tij.

Viktima kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë ende për vendndodhjen e saj.

Rr. Mbretëresha Teute, Mitrovicë Jug 04.12.2020 – 10:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, viktima femër kosovar e është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vend ndodhjen e saj. /Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here