Home Uncategorized “S’ e çaj …”, gazetarja politike ka 2 fjalë për ata që...

“S’ e çaj …”, gazetarja politike ka 2 fjalë për ata që e paragjykojnë

85
0

Gjatë puntatës së sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u fol për vendimin historik të presidentit të ri, Joe Biden, i cili zgjodhi një ekip tërësisht me gra në krye të zyrës së komunikimit dhe medias.

Pjesë e diskutimit ishte edhe gazetarja politike Gerta Gixhari, e cila shprehu hapur pëlqimin për këtë vendim, madje nuk e kurse as një “kunjë” për seriozitetit e frikshëm të politikanëve tanë.

E pyetur nga Bieta nëse është hasur me paragjykime gjatë punës si gazetare politike, Gerta la të kuptohej që nuk e vret mendjen fare.

“S’ e çaj kokën fare unë. Nëse dikush s’ pëlqen diçka tek unë, as që e vuaj fare”, tha ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here