Home Uncategorized Ja çfarë veture ka Loredana Zefi

Ja çfarë veture ka Loredana Zefi

178
0

Loredana Zefi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale, ku vetëm në Instagram numëron afro 3 milionë ndjekës.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me veshje sportive me ngjyrë rozë.

“Sportive dhe e pasur”, është mbishkrimi që ajo ua la imazheve, në të cilat shfaqet pranë veturës së saj luksoze.

Artistja është duke punuar intenzivisht rreth projekteve të reja muzikore, teksa po numëron suksese të njëpasnjëshme.

Ajo ka pak kohë që solli pjesën e parë të dokumentarit mbi jetën e saj, pjesë e të cilit është edhe Mozzik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here