Home Uncategorized “Sasa” e çmendur pas afrikanit, ja ku e shkruan emrin e tij

“Sasa” e çmendur pas afrikanit, ja ku e shkruan emrin e tij

124
0

Adriana Matoshi duket se po ka një raport të lakmueshëm më të dashurin e saj, futbollistin afrikan Keith Groeneveld.

Falë rrjeteve sociale, edhe pse janë larg njëri-tjetrit, po e shprehin dashurinë në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ishte vet aktorja ajo e cila nga ‘çmenduria’ ia shkroi emrin të dashurit në rërë.

Ndërsa Keith nga lumturia ripublikojë këtë imazh, duke treguar se kanë dashuri të pastër dhe të sinqertë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here