Home Uncategorized Mustafë Muçaj fjalë prekëse për gruan që e humbi

Mustafë Muçaj fjalë prekëse për gruan që e humbi

157
0

Prezantuesi i lajmeve, Mustafë Muçaj, është figura ikonike e ekranit dhe edicioneve informative.

Prej shumë vitesh pjesë e televizonit, Muçaj është bërë pjesë e pa ndarë e shikuesve kudo.

Siç dihet, spikeri i lajmeve është babai i tri vajzave dhe një djali nga martesa e parë, shkruan “Kosovarja”.

Muçaj humbi të shoqen në moshë të re nga sëmundja e kancerit dhe në përvjetorin e saj ka zgjedhur fjalët më dashamirëse, por edhe prekëse për ti thënë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here