Home Uncategorized Vdes në moshën 47-vjeçare nga COVID 19 punëtori i Doganës së Kosovës

Vdes në moshën 47-vjeçare nga COVID 19 punëtori i Doganës së Kosovës

110
0

Ka vdekur pas infektimit me COVID 19, punëtori i Doganës së Kosovës, Shkumbin Efendja, është bërë e ditur përmes një njoftimi.

Nga Sindikata kanë shkruar se Efendja ndërroi jetë në moshën 47 vjeçare si rezultat i infektimit me virusin COVID 19.

“Ishte koleg që la pas vetes një bagazh të madh profesional dhe një kujtim shumë të veçantë për secilin kolegë që e ka njohur dhe ka pasur fatin të punoj më të.

I përjetshëm do të jetë kujtimi për kolegun tonë të nderuar, Shkumbin Efendja! Sindikata e Pavarur e Doganës së Kosovës, bashkëndjen dhimbjen dhe i shprehë ngushëllime familjes, kolegëve dhe të gjithë dashamirëve që e kanë njohur”, thuhet në njoftim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here