Home Uncategorized Ish-komandanti i njohur me parashikim të frikshëm për PAN-in: Mos i vononi...

Ish-komandanti i njohur me parashikim të frikshëm për PAN-in: Mos i vononi zgjedhjet se nuk do ta kaloni as pragun

138
0

Ish-komandanti Naim Maloku vjen me një parashikim të frikshëm, rreth PAN-it, duke kërkuar prej tyre që që mos të vonohen për zgjedhje ngase nuk do të mund ta kalojnë as pragun zgjedhor, shkruanSyri.net

“PDK-AAK-NISMA me votat, dhe perkushtimin e tyre, per rrezimin e Qeverise Kurti i bene nje sherbim te mire VV-s. Per keta muaj sa keta ishin ne Qeverine Hoti, pdk kinse s eshte, e sollen VV-n ne me se paku 50% te perkrahjes ne nivel Kosove.

Nese nuk shkohet shpejte ne zgjedhje te pergjithshme munde te ndodhe qe VV-ja i merr 80 deputet ndersa PDK-AAK-NISMA te trijat bashke veshtire qe do e kalojne pragun.”, ka shkruar Maloku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here