Home Uncategorized Rita Ora nën hetimet e Policisë

Rita Ora nën hetimet e Policisë

111
0

Policia angleze ka hapur rast ndaj Rita Orës. Dyshohet se këngëtarja kosovare ka bërë shkelje të mundshme të rregullave Covid në Notting Hill.

Rita Ora organizoi një parti ditëlindje me miqtë në një restorant në Londrën Perëndimore.

Rita dyshohet se ka shkelur rregullat në dy raste, kohën e tejkaluar të qëndrimit në restorant dhe numrin e njerëzve të pranishëm në ditëlindje.

Në restorantin “Casa Cruz” kishte më shumë se 30 persona të pranishëm në ditëlindjen e 30-të të këngëtares.

Modelet Cara dhe Poppy Delevingne ishin dy nga musafiret e pranishme në ditëlindje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here