Home Uncategorized Gold Ag bëhet baba për herë të parë

Gold Ag bëhet baba për herë të parë

166
0

Gold Ag dhe Ermira Shkodra sot kanë përjetuar ndjenjën me të mirën.

Ata janë bërë prindër të një djali, ne këtë datë historike- 28 Nëntor, shkruan “Kosovarja”.

Emrin të cilin e kanë përzgjedhur për djalin e tyre është Gueril.

Këtë e ka bërë të ditur vet Goldi me anë të një publikim në llogarinë e tij në Instagram.

Ja postimi i plotë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here