Home Uncategorized Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina...

Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

111
0

Vetëm pak orë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka marrë pjesë në një marshim të shqiptarëve në Amerikë, ku një varg makinash kanë qarkulluar me flamujt shqiptarë duke i rënë fort borisë.

Rruga është pushtuar nga shqiptarët dhe asgjë nuk shihet përveç entuzuazmit të tyre dhe ngjyrave të kuqe. Këngëtarja Bebe Rexha, ka postuar videot në instagramin e saj personal dhe duket se është duke e shijuar performancën e shqiptarëve në maksimum.

Ky manifestim kaq i veçantë vjen sot, më 28 Nëntor, ditën kur Shqipëria feston 108 vite shtet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here