Home Uncategorized Kjo është foto e fundit e Ismet Pejës

Kjo është foto e fundit e Ismet Pejës

122
0

Vdekja e këngëtarit Ismet Peja e ka prekur shumë kolgeun e tij, Edi Furrën.

Furra në Facebook ka hedhur një fotografi ku shihet me Ismetin e shtrirë në shtrat, derisa ishte i sëmurë.

Ai kujtoi premtimin që Peja ia kishte thënë, se kur të ngritet nga shtrati, do bënin një duet bashkë.

“Para 1 jave ma dhe fjalen qe do të ngritesh nga krevati dhe do bëjm inqizim,por gjithsesi falemnderit për kto qe na dhurove gjat gjith jetes tënde dhe të premtoj qe do ti ruajm me fanatizem BYLBYL të qoft dheu i leht” tha Furra.

Ngushëllime familjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here