Home Uncategorized Bulliqi i pajisur me “screenshota”, akuzon Nexhmi Rudarin se e ka punësuar...

Bulliqi i pajisur me “screenshota”, akuzon Nexhmi Rudarin se e ka punësuar mbesën e tij si mësuese

80
0

Debat i ashpër është duke u zhvilluar mes dy kandidatëve për kryetar të Podujevës, Shpejtim Bulliqi dhe Nexhmi Rudari në T7.

Bulliqi ka publikuar disa fakte në emision se mbesa e Nexhmi Rudarit, Editë Rudari është punësuar si mësuese në Podujëve ende pa diplomuar, transmeton Indeksonline.

Rudari e ka mbrojtur këtë duke thënë se ka hyrë si zëvendësuese dhe se këtë emërim e ka bërë ish-kryetari i Podujevës, Agim Veliu. /Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here