Home Uncategorized Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e...

Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leukemis Akute.

304
0

Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leukemis Akute.

Ngushëllime familjes, të afërmve dhe gjithë atyre që e njohën e ndihmuan aq shumë për grumbullimin e parave për shërimin e saj.
Anulohen të gjitha aktivitetet e parapara!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here